Nábytek

Dodáme nábytek pro obytné i kancelářské prostory, včetně penzionů, hotelů a restaurací.

  • kuchyňské linky - od návrhu až k montáži, včetně dopravy
  • kuchyňský nábytek, židle, stoly
  • dětské pokoje, psací a PC stoly
  • obývací stěny a ložnice, sedací soupravy, TV nábytek, komody
  • pro firmy (kanceláře, penziony) je možné vytvořit návrh interiéru
  • Stálým hitem zůstávají zdravotní matrace. U nás má klient velkou nabídku a zdravotní matraci mu necháme vyrobit na míru. Máme přímý kontakt s výrobci, což je pro zákazníka výhodné například i cenově.

Nábytek z masívu:

Do módy se opět dostává masivní nábytek ze smrku, borovice, dubu. V nabídce máme široký sortiment za ceny, které vás zlákají a vsadíte na  pravé dřevo. U klientů zatím jednoznačně vede borovice. V oddělení nábytku máme vedle masívu také rozmanitou nabídku dalších výrobků našich zahraničních nábytkářských firem. Obývací stěny, dětské pokoje, postele, skříně, ložnice, sedací soupravy, psací stroje, kancelářský nábytek. Upozornili bychom na válendy od českého výrobce, které upoutávají pozornost kvalitou a cenou.

V nabídce  má náš obchodní dům také finské dřevo. Jedná se o speciálně párou upravenou kanadskou borovici, která nepodléhá hnilobě. Finské dřevo je vhodné do saun, na terasy, zábradlí, balkony. Jeho předností je vysoká odolnost vůči všem vlivům. Je to novinka, která si teprve hledá cestu k zákazníkovi, ale vzhledem k jedinečným vlastnostem pravděpodobně osloví široký okruh zájemců. Z finského dřeva se staví rodinné domy, sruby. Pro drsné klimatické podmínky na Šumavě může být finské dřevo vhodným stavebním materiálem.