Bytový textil

  • Poradíme a dodáme bytové doplňky a textil.
  • záclony, závěsy
  • ubrusy, dečky a potahy
  • garnýže, záclonové tyče, rolety
  • Dodáme standartní provedení i vyrobíme na míru dle návrhu a vašich představ.


Nejen vlastní prodej záclon, dekoraček, potahů, závěsů, ale i následné služby, bez kterých se neobejdete máte u nás. Vybrané zboží vám ušijeme na míru. Protože v našem Obchodním domě máme vše, co potřebujete na zařízení bytu, můžete si svůj domov sladit barevně.  Všechno potřebné zboží najdete pod jednou střechou. Rádi vám poradíme a doporučíme nejvhodnější zboží, které bude vyhovovat vašim představám. U nás si každý vybere, protože nabídka je po všech stránkách značně pestrá.

Většinou každý, kdo si u nás koupí záclonu, si ji hned také nechá ušít. Některé zákazníky překvapíme tím, že jim tuto službu zcela běžně nabídneme.  Kromě závěsů a záclon jsme schopni dodat do hotelů, penzionů a rekreačních chat ručníky, osušky i povlečení v jakémkoli množství, barevném ladění a velikosti.

Máme šikovný tým žen v naší šicí dílně. Šijeme potahy, záclony, závěsy, obšíváme koberce.  Pro zákazníka je nesmírně výhodné, když pod jednou střechou  má vše, co potřebuje.  Nemusí shánět další firmu, která mu položí koberec, ušije potahy na matrace a podobně. I pro majitele hotelů a penzionů je nesmírnou výhodou, že si v Linaku mohou dojednat vybavení pokojů v určitém barevném ladění, a to od podlahy a koberců přes závěsy, záclony a potahy až po ručníky a osušky.